Seminarium z Piotrem „Bagim” Bagińskim

W weekend 11-13 stycznia 2019 mieliśmy przyjemność i niewątpliwy zaszczyt gościć w naszym Klubie Kadrę Narodową Ju-Jitsu.

Przez trzy dni nasi podopieczni trenowali wspólnie z czołowymi zawodnikami światowego Ju-Jitsu pod okiem trenerów Piotra Bagińskiego, Jacka Szewczaka, Mariusza Wowry, Kamila Umińskiego, Tomasza Knapa oraz Ryszarda Matuszczyka.

Trzy dni spędzone na macie w towarzystwie kilku czarnych pasów, litry wylanego potu, mnóstwo sił i energii zostawionej na macie, a przy tym niesamowita atmosfera dały nam naprawdę sporą dawkę wiedzy, praktyki i motywacji do dalszej pracy.

Treningi NeWaza/BJJ, Fighting System oraz Duo System prowadzone niezależnie na dwóch salach treningowych, kilka godzin dziennie spędzanych na macie, technika duża ilość sparingów. Tak właśnie w skrócie wyglądał ten weekend.

Mamy nadzieje, że kadrowicze równie miło wspominają pobyt w Bochni i wspólne trenowanie. Oczywiście zapraszamy ponownie przy każdej nadarzającej się okazji.

W niedzielę, po zakończeniu zgrupowania, wykorzystując swoja obecność u nas Piotr Bagiński przeprowadził na naszych salach treningowych seminarium. 

Seminarium podzielone na dwa bloki, z których pierwszy poświęcony był technikom walki w kimonach, drugi natomiast dotyczył walki bez kimon – NoGi . „Bagi” podzielił się z uczestnikami swoimi „przemyśleniami” i doświadczeniem  na temat kilku podstawowych technik walki w parterze, które w czasie swojej wieloletniej przygody na macie uprościł, dopieścił i dopracował do perfekcji.

Zgodnie z oczekiwaniami seminarium spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem z waszej strony – uczestniczyło w nim ok. 50 osób. Obie nasze sale treningowe udało się zapełnić prawie „po brzegi”. Dziękujemy wszystkim za przybycie, trenerowi Piotrowi Bagińskiemu za świetnie poprowadzone treningi oraz seminarium i oczywiście zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenia, których w naszym klubie na pewno nie zabraknie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *