Mikołajkowy turniej BJJ

W ubiegłą sobotę 30 listopada 2019 dzieciaki z naszej najmłodszej grupy brały udział w Mikołajkowym turnieju BJJ zorganizowanym przez Klub Grappling Kraków. 

 

Przede wszystkim dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy kolejnych fajnych, bardzo dobrze zorganizowanych zawodów.

 

Turniej odbył się na mikołajkowym luzie i nasi najmłodsi zawodnicy mieli okazję pobawić się, zobaczyć po raz pierwszy jak takie zawody wyglądają od środka, a przy okazji dali naprawdę dobre walki i zdobyli bardzo cenne doświadczenia, które na pewno zaowocują w przyszłości na zawodach większego kalibru.

Na szczególne wyróżnienie zdecydowanie zapracowali Iwetta Początko oraz Patryk Paczyński. Oboje po bardzo trudnych walkach z wymagającymi przeciwnikami zakończyli zawody z jedną wygraną i jedną przegraną. Iwetta w jednej ze swoich walk pokazała siłę charakteru rasowej wojowniczki kończąc walkę z urazem głowy jakiego doznała podczas obalenia przez przeciwnika.

 

Bardzo ciężkich przeciwników (dosłownie i w przenośni) wylosowała też Wiktoria Rabiasz, która jednak nie poddała się i walczyła do końca za co należą się jej duże gratulacje.

 

Wykorzystując podstawy wyniesione z krótkiej przygody z judo jedną ze swoich walk wygrał Tomasz Grzesik, drugą niestety przegrał na punkty …punktami przyznanymi przeciwnikowi w ostatniej sekundzie walki.

Swoją walkę, choć w nietypowym stylu, wygraną zakończył również Dawid Nowak.

Pozostali młodzi zawodnicy naszego klubu tj. Aleksandra Węgrzyn oraz Oskar Kościółek po dobrych walkach niestety uznać musieli wyższość przeciwników. Oskarowi z pewnością poszłoby lepiej gdyby nie fakt, iż jego walki odbywały się jedna po drugiej, a do tego jako najstarsi Oskar i Ola walczyli pod koniec turniejowego dnia i męczącego kilkugodzinnego kibicowania kolegom.

 

Całej naszej dziecięcej ekipie dziękujemy za udział w zawodach i czekamy już na kolejne starty i sukcesy, których na pewno nie zabraknie biorąc pod uwagę w jakim stylu i z jakim zaangażowaniem walczyli w sobotę w Krakowie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *